Portable Camino

Portable Camino r3.0 1.6.1

Przeglądarka internetowa dla alternatywnych minimalistów

Zalety

  • Prędkość działania
  • Minimalizm
  • Nie wymaga instalacji

Wady

  • Brak możliwości zmiany wyglądu

Bardzo dobry
8

Portable Camino to darmowa przeglądarka internetowa. W gąszczu podobnych programów wyróżnia ją prostota i szybkość działania, a na dodatek może działać z pamięci przenośnej pendrive.

Portable Camino opiera się na silniku Mozilla, który został dostosowany i zoptymalizowany do działania w systemie Mac OS X. Program działa bardzo szybko i sprawnie. Bez problemów obsługuje zdecydowaną większość witryn internetowych, w tym najpopularniejsze serwisy bankowe.

Przeglądarka posiada wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, wliczając w to blokowanie wyskakujących okien, czy zapamiętywanie haseł. Obsługuje oczywiście przeglądanie w zakładkach i zapamiętuje otwarte karty. W Portable Camino nie ma co szukać zaawansowanych funkcji i dodatków. Przeglądarka zawiera jedynie to co niezbędne do komfortowego surfowania po internecie. Ponadto wygląd programu jest bardzo przejrzysty i dostosowany graficznie do systemu operacyjnego.

Portable Camino to bardzo dobra przeglądarka internetowa, idealna dla miłośników prostoty. Jeśli oczekujesz prędkości działania i denerwują Cię nie potrzebne wodotryski, będziesz Ci dobrze służyć.

Najczęściej pobierane Przeglądarki Internetowe na Mac

Więcej
Portable Camino

Download

Portable Camino r3.0 1.6.1

Opinie użytkowników o Portable Camino